Zpět do: Produkty

BUTTERFLY: Židle, kterou si zamilujete

25.5.2021

Seznamte se s novinkou BUTTERFLY – kancelářskou židli v hravých pastelových barvách. Židle nabízí nad rámec atraktivního a příjemného designu také dostatek pohodlí pro několikahodinovou práci u počítače.

Židle je vybavena houpací mechanikou s aretací v základní poloze. Tuhost mechaniky lze regulovat v závislosti na váze uživatele. Opěrák židle je čalouněn do kvalitní prodyšné síťoviny, která přispívá k pravidelné cirkulaci vzduchu.

Plastové područky mají čalouněný hřbet a nabízí možnost sklápění. Komfortu přispívá také bederní opěrka pro optimální podporu páteře. Sedák židle je pak vyplněn pěnou s vysokou hustotou, a potažen odolnou látkou, díky čemuž se při sezení budete cítit jako v bavlnce.

Židle má plynový píst pro nastavení požadované výšky a je posazena na kvalitním pětiramenném nylonovém kříži. Kolečka o průměru 60 mm jsou univerzální a můžete je tak použití pro všechny typy podlah. Detaily židle BUTTERFLY si můžete prohlédnout pomocí prezentace 360°, díky které Vám neunikne vůbec nic!

Náš TIP: Zakupte nyní kancelářskou židli BUTTERFLY ve výhodném balení 1+1 ZDARMA!