Zpět do: Produkty

BACK & SEAT: Nové kancelářské židle v moderním designu

31.5.2022

Představujeme Vám nové pohodlné kancelářské židle, které Vás ohromí nejen funkčními detaily, ale i moderním designem. Seznamte se s kancelářskými židlemi BACK & SEAT, které Vám poskytnou kvalitní oporu po celý pracovní den!

Obě nové kancelářské židle disponují sedákem potaženým odolnou látkou. Opěrák z kvalitní síťoviny Vám pak u obou modelů následně zajistí vysokou cirkulaci vzduchu v oblasti zad, díky které zvládnete bez obav i stresové pracovní situace. Židle jsou rovněž doplněny o synchronní mechaniku a nechybí ani nastavitelná bederní opěrka, která zaručí správnou polohu bederní páteře. 

Nechybí ani tzv. 3D područky, které nabízí multifunkční možnosti nastavení nejen výšky, ale i hloubky a rotace. Díky těmto vlastnostem jsou nejvhodnější pro celodenní práci za počítačem.

Kancelářská židle BACK je charakteristické zejména síťovanou výškově nastavitelnou opěrkou hlavy. Vybírat můžete z těchto variant:

Dominantou kancelářské židle SEAT je naopak opěrka hlavy potažená v ekokůži, která nejen, že zajišťuje pohodlí, ale dodává židli na eleganci. Navíc je vhodná i pro alergiky. Vybírat můžete z těchto variant:

Jednou z nepřehlédnutelných součástí obou novinek je bezesporu také elegantní hliníkový kříž a kolečka na měkké podlahy. Deklarovaná nosnost u obou židlí je 135 kg. Povrchová úprava leštěním dodává židli potřebnou eleganci.