Akce a speciální nabídky

25.10.2022
Novinka
Doporučujeme
1+1 ZDARMA
Akce
Náš tip

1+1 Zdarma: Stabilní kovové i plastové regály!

Potřebujete do svého skladu, dílny, sklepu nebo garáže nejméně 2 stabilní policové regály? Nově jsme do akce 1+1 Zdarma zasadili nejen stabilní celokovové regály, ale i regály s dřevotřískovou HDF deskou a plastové regály! Prozkoumejte je již nyní.

4.10.2022

NOVINKA: Dřevěné šatní lavičky v akci 1+1 ZDARMA

Hledáte nové šatní lavičky do firmy či sportovního centra nebo přemýšlíte, že by bylo načase ty současné lehce obměnit? U nás si určitě vyberete! Nově u nás navíc nakoupíte vybrané dřevěné lavičky do šaten i v příjemné akci 1+1 Zdarma!  

29.9.2022
Doporučujeme
Akce
Náš tip

15% sleva: Sady nábytku ve skandinávském stylu!

Také jste již slyšeli o skandinávském stylu interiéru a chtěli byste mít také kousek Skandinávie i u Vás doma, v kavárně či restauraci? Máme pro Vás jedinečnou nabídku! Nově u nás nakoupíte vybrané sady designových stolů a židlí ve skandinávském stylu se slevou až 15%!

6.9.2022
Doporučujeme
1+1 ZDARMA
Náš tip

Akce 1+1: Kancelářské židle BUTTERFLY

Pár motýlů ve formě kancelářských židlí BUTTERFLY nyní v akci 1+1 Zdarma! Zajistěte Vašim dětem nejen vysokou míru pohodlí při učení, ale i zdravé sezení a vneste do jejich pokoje pár motýlů ve formě hravých a praktických židlí BUTTERFLY v jedinečné akci 1+1 zdarma! Vhodné rovnou pro dva školáky!

2.8.2022
Doporučujeme
Poslední možnost nákupu
Akce

30 % sleva na hliníkové skládací schůdky!

Hledáte lehké a stabilní schůdky s plošinou a madlem, které můžete v případě potřeby složit a zase rozložit? Nenechte si utéct cenově výhodné a přitom kvalitní hliníkové skládací schůdky VENBOS, 1x6 stupňů s 30% slevou a poslední možností nákupu.

28.7.2022
Doporučujeme
1+1 ZDARMA
Akce
Náš tip

SLEVA nebo AKCE 1+1 na praktické rudly!

Připravili jsme si pro Vás 30 % slevu nebo akci 1+1 Zdarma na různé typy rudlů s vysokou nosností! Dopřejte odpočinek svým zádům a mějte svůj rudl vždy po ruce.
21.7.2022
Doporučujeme
Poslední možnost nákupu
Akce

SLEVY až 43 % na držáky monitorů!

Dopřejte svým očím, zádům i krční páteři patřičné pohodlí! Pořiďte si pro své monitory praktické kloubové držáky, u kterých nastavíte nejen výšku, ale i sklon a vzdálenost od Vašich očí. Nezmeškejte poslední možnost nákupu a slevy až 43 % na vybrané modely!

19.7.2022
Doporučujeme
1+1 ZDARMA
Náš tip

AKCE 1+1: Vnitřní regály s HDF deskou

Potřebujete do svého skladu, dílny, sklepu nebo garáže nejméně 2 stabilní policové regály, u kterých není potřeba montáž a které mají navíc i velkou nosnost a výškově stavitelné police? Nově jsme do akce 1+1 Zdarma zasadili i stabilní policové regály s dřevotřískovou HDF deskou! Prozkoumejte je již nyní.
7.6.2022
Poslední možnost nákupu
Akce
Náš tip

30 % sleva na patchwork křeslo RILLA

Vneste do své kanceláře, firemního lobby nebo designového pokoje pohodlí zabalené do elegance a hravosti již nyní! Patchwork křeslo RILLA s poslední možností nákupu se hodí do každého moderního prostoru a právě teď ho nově pořídíte také se slevou až 30 %!

1235