Akce a speciální nabídky

5.11.2020
3+1 ZDARMA
AKCE

CIAO BELLA: Jídelní židle 3+1 ZDARMA!

Jednoduchá, ale přitom krásná! Tak bychom mohli definovat jídelní židli Bella, která je v naší nabídce ve dvou provedeních – se sedákem černé barvy či přírodního dřeva.
27.10.2020
DOPORUČUJEME
AKCE
SLEVA

Gastro nábytek: nyní s 30% slevou!

Rozhodli jste se využít součanou situaci k renovaci kuchyně, případně jejímu vylepšení? Pak vás může potěšit, že jsme nyní nachystali na vybraný gastro nábytek 30% slevu!
15.10.2020

Zlepšete svůj výhled: Interiérová zrcadla

Trápí vás v interiéru takzvaná „hluchá místa“, na která nedohlédnete tak, jak byste potřebovali? Vypouklá zrcadla pro vás budou tím pravým řešením.

16.9.2020
Náš TIP

Pomozte nám udělat místo odměnou za slevu!

Akční nabídky, kdy při koupi jednoho kusu zboží získáte druhý kus zdarma už u nás znáte. Nedávno jsme pro vás ale zřídili na našem webu také speciální koutek se zbožím, které v naší nabídce brzy nebude mít místo. Pomozte nám udělat prostor pro novinky a my vám za to nabídneme vybrané poslední kusy s příjemnou slevou!
25.8.2020
Náš TIP

Bezpečnost na prvním místě: Lékárničky pro všechny provozy

Statistikám pracovních úrazů jsme se před časem věnovali. Prevencí může být například vhodný oděv, obuv, nebo patřičná obezřetnost. Pokud už ale k nějakému úrazu dojde, je nutné co nejrychleji zareagovat a zmírnit tak následky. Právě proto je nutné mít pro všechny případy na pracovišti lékárničku s patřičnou náplní.
19.8.2020
1+1 ZDARMA
Náš TIP

Křeslo NEXUS: Design a komfort ve Vaší kanceláři

Kancelářské křeslo Nexus je jednou z horkých novinek, kterou jsme zařadili do akce 1+1 ZDARMA. Zaostřili jsme na to, co může tenhle stylový kousek nabídnout.
11.8.2020
Náš TIP

Zatočte s bakteriemi: nyní s 18 % slevou

Pravidelné mytí rukou je základem hygieny! Náš sortiment obsahuje vše, co pro čisté ruce můžete potřebovat. Tekutá mýdla, utěrky, osoušeče rukou či dezinfekci. 
4.8.2020

Objednejte si u nás židle, a stůl dostanete ZDARMA!

Léto je v plném proudu! Co byste řekli na zútulnění terásky, nebo posezení, kde si během horkých dní můžete odpočinout?

28.7.2020
1+1 ZDARMA
Náš TIP

TAK TO SI POZNAČTE: Etiketovací kleště Motex 1+1 ZDARMA

Etiketovací kleště jsou nedílnou součástí většiny obchodů. Dokáží ušetřit práci, ale také čas. Momentálně je u nás můžete zakoupit ve výhodné akci 1+1 ZDARMA!
12
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím