Akce a speciální nabídky

8.3.2021
1+1 ZDARMA
Výhodná sada

VÝHODNÉ NÁKUPY: Plastové regály TEMPO 1+1 ZDARMA

Vlhkost může být pro některé typy regálu často nepříjemným problémem. Pokud potřebujete věci skladovat ve sklepech, špajzech či na balkóně, který nemáte chráněn proti dešti, typ konstrukce je dobré důsledně zvážit.
Ideálním řešením pro vlhká a špatně odvětrávaná místa jsou například plastové regály TEMPO. D
12.1.2021
3+1 ZDARMA

Designová židle SPRING: 4 za cenu 3!

Jídelny, čekárny či úřady jsou jen zlomkem míst, kam můžete nyní pořídit kvalitní konferenční židle SPRING v akční sadě 3+1 zdarma! Co přesně může tato designová židle nabídnout?
5.1.2021
Sleva

VÝPRODEJ & SLEVA: hygienické rohože, gola sady i židle

Sekce slev a výprodejů nám praská ve švech! Sehnat tam nyní můžete například sadu gola hlavic s 20% slevou, několik druhů hemisférických zrcadel, plastovou šatní skříň, konferenční židle, rozevírací hliníkový kufr na nářadí či jednorázové hygienické rohože, ale také mnohem víc! 
10.12.2020
Doporučujeme
1+1 ZDARMA
Náš tip

TIP na dárek: stolní lampy s nabíječkou či lupou

Hledáte pro své blízké praktický dárek? Naše série s tipy na to, co dát svým blízkým pod stromeček pokračuje! Tentokrát se zaměříme na elektroniku.
5.11.2020
3+1 ZDARMA
Výhodná sada

CIAO BELLA: Jídelní židle 3+1 ZDARMA!

Jednoduchá, ale přitom krásná! Tak bychom mohli definovat jídelní židli Bella, která je v naší nabídce ve dvou provedeních – se sedákem černé barvy či přírodního dřeva.
27.10.2020
Doporučujeme
Výhodná sada
Sleva

Gastro nábytek: nyní s 30% slevou!

Rozhodli jste se využít součanou situaci k renovaci kuchyně, případně jejímu vylepšení? Pak vás může potěšit, že jsme nyní nachystali na vybraný gastro nábytek 30% slevu!
15.10.2020

Zlepšete svůj výhled: Interiérová zrcadla

Trápí vás v interiéru takzvaná „hluchá místa“, na která nedohlédnete tak, jak byste potřebovali? Vypouklá zrcadla pro vás budou tím pravým řešením.

16.9.2020
Náš tip

Pomozte nám udělat místo odměnou za slevu!

Akční nabídky, kdy při koupi jednoho kusu zboží získáte druhý kus zdarma už u nás znáte. Nedávno jsme pro vás ale zřídili na našem webu také speciální koutek se zbožím, které v naší nabídce brzy nebude mít místo. Pomozte nám udělat prostor pro novinky a my vám za to nabídneme vybrané poslední kusy s příjemnou slevou!
25.8.2020
Náš tip

Bezpečnost na prvním místě: Lékárničky pro všechny provozy

Statistikám pracovních úrazů jsme se před časem věnovali. Prevencí může být například vhodný oděv, obuv, nebo patřičná obezřetnost. Pokud už ale k nějakému úrazu dojde, je nutné co nejrychleji zareagovat a zmírnit tak následky. Právě proto je nutné mít pro všechny případy na pracovišti lékárničku s patřičnou náplní.
123
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím