Zpět do: Produkty

Multifunkční kancelářské židle GAM pro Vás i Vašeho kolegu!

30.11.2021

Hledáte moderní kancelářskou židli s funkčními prvky, která vydrží dlouhá léta, myslí na vaše zdraví a bude odolná i proti polití či ohni? Nezmeškejte našeho oblíbence multifunkční kancelářskou židli GAM v jedinečné akci 1+1 zdarma! Vybírat můžete ze 4 barevných variant. 

Seznamte se s novými kancelářskými židlemi GAM, které skvěle zapadnou nejen do pokoje profesionálního hráče online her, ale i do podnikové kanceláře či Vašeho domova. 

Na první pohled Vás zaujme moderním provedením, síťovaným opěrákem a látkovým sedákem z NANO látky, která je nejen voděodolná ale i nehořlavá s vysokou odolností proti znečištění. Odolnost potahové látky je dle MartinDale až 100 000 cyklů! Jedná se tedy o opravdu kvalitní potah, který Vám dlouho vydrží.

 Na druhý pohled Vás potěší výškově nastavitelná bederní opěrka i opěrka hlavy, nastavitelná hloubka sezení či područky s měkkou dotykovou plochou. Kancelářskou židli můžete rovněž volně výškově nastavit dle své potřeby, díky plynovému pístu s certifikací BIFMA či s ní pohodlně jezdit po kolečkách na měkké podlahy. Unese navíc až 150 kg

Vybírejte již nyní: 

Náš tip: Prozkoumat můžete samozřejmě i další kancelářské židle a křesla v akci 1+1 Zdarma!