Zpět do: Produkty

Nové typy kancelářských židlí a křesel pro Vaši kancelář!

23.8.2021

Seznamte se s 9 novými typy kancelářských židlí a křesel, kterými rozšiřujeme naši nabídku. Vyberte si tu nejlepší kancelářskou židli, která přesně vystihne nejen Váš osobitý styl, ale zároveň bude splňovat požadované parametry, stane se i praktickým pomocníkem při celodenním sezení za počítačem. 

Ikdyž každý typ nové kancelářské židle má svůj jedinečný design a provedení, nové profi kancelářské židle oplývají i několika společnými parametry:

  • synchronní mechanika
  • univerzální 60 mm kolečka
  • nastavitelná výška 
  • nosnost 130 kg
  • hliníková základna

Synchronní mechanika umožňuje ve 3 polohách a díky tomu si můžete židli různě polohovat, přesně tak, jak potřebujete. Univerzální kolečka jsou rovněž vhodná pro všechny typy podlah. Nemusíte se tedy obávat poškrábání podlahy. Vybírat můžete z kancelářských židlí v ekokůži či látce se síťovinou.

Nové kancelářské židle v ekokůži:

Máte rádi kožený vzhled a hledáte elegantní kancelářské křeslo či židli, která se hodí do luxusních business prostorů? Potom Vám rozhodně doporučujeme zakoupit některou z níže uvedených nových kancelářských židlí s ekokůží. Kancelářské židle v ekokůži jsou k nerozeznání od pravé kůže. Navíc díky tomu, že jsou vhodné i pro alergiky najdou uplatnění i v lékařských ordinacích!

Po rozkliknutí jednotlivých produktů máte na výběr i jejich další barevné varianty. 

Nové kancelářské židle (Látka / kvalitní síťovina):

Pokud jste na druhou stranu příznivci vzdušnějších kancelářských židlí, doporučujeme Vám naše nové židle s kvalitní síťovinou. Nejen, že jsou prodyšné, ale i praktické. Oproti kancelářských židlím a křeslům v ekokůži je můžete umístit i do menší kanceláře, jelikož nezabírají tolik místa a zároveň opticky zvětšují její prostor. 

Náš TIP: Některé z nových židlí se rovněž nabízíme i v akci 1+1 zdarma! Nezmeškejte například židle SITTA WHITESITTA GREY či kancelářskou židli LEXI ve výhodné nabídce 1+1. Akce platí do vyprodání zásob.