Zpět do: Inspirace

5 tipů: Vánoční dárky pro zdraví a relaxaci

9.12.2022

Hledáte univerzální a praktický dárek k Vánocům, kterým určitě nezklamete? Co takhle pořídit Vašim blízkým vánoční dárky, které je nejen potěší, ale vnesou jim co jejich každodenního života ještě o kousek více zdraví, pohody a relaxace? Připravili jsme pro Vás celkem 5 tipů na praktické dárky pro zdraví a relaxaci, kterými určitě nezklamete. 

Větší část vánočních tipů na dárek pro zdraví a relaxaci máme navíc skladem s dostatečnou zásobou, a tak se při jejich objednání nemusíte bát, že by nestihly dorazit do Vánoc. Produkty obvykle obdrží zákazníci do druhého dne, pokud není u zboží uvedeno jinak.

1. Čistý vzduch pro Vaše blízké!

Trápí Vaše blízké stále častěji únava, nevolnosti, bolesti hlavy či dokonce svědění očí? Kvalita vzduchu, který dýcháme, má vliv na naše zdraví i duševní pohodu. Pokud je navíc Váš blízký či známý alergik či astmatik, určitě ho potěší praktický dárek v podobě čističky vzduchu, který podpoří jeho plíce nejenom v pylové sezóně. Vhodným dárkem je čistička vzduchu ale také například pro kuřáky k odstranění cigaretového kouře z místnosti.

Čističky vzduchu slouží zejména k odstranění bakterií, prachu, roztočů, virů, spor plísní a pylů, pachů, cigaretového kouře, zvířecích alergenů i dalších alergenů z vnitřního ovzduší místnosti. Nejběžnější alergeny jsou všude kolem nás. Do bytu se dostanou oknem a obyčejné větrání je zpátky nevyžene.

2. Praktická mobilní klimatizace a zvlhčovač vzduchu v jednom!

Patří obdarovaný mezi tu část populace, které je permanentně zima či horko nebo tráví spoustu času v chladné garáži či dílně? Pak je pro něj ideálním dárkem například mobilní klimatizace, která nejen, že místnost vytápí, ale i odvlhčuje vzduch a v létě příjemně chladí. Klimatizaci si navíc obdarovaný může snadno přemístit přesně tam, kam potřebuje. Jednoduše ji připojí do zásuvky, vyvede odvod tepla a může využívat.

Klimatizace se navíc také jednoduše ovládá z mobilu pomocí aplikace a snadno ji tak obdarovaný zapne ještě před příchodem domů či do dílny.

3. Masážní podložka na nohy

Trápí vašeho partnera či rodiče při práci nebo delším sezení strnulé a oteklé nohy? Na vině je jejich špatné prokrvení! Nadělte svému blízkému na Vánoce aktivní podpěru chodidel doporučenou i Mezinárodní akademií pro ergonomické produkty FIRA™, která je i naším posledním tipem!

Podpěra chodidel Fellowes rocker nenechá nohy klidnými a zároveň podpoří správný žilní návrat krve k srdečnímu svalu. Snižuje také únavu nohou, slouží jako masážní podložka a předchází bolestem zad. Zároveň je lehká pro přenos. Váš partner či maminka si jej tak může pohodlně vzít sebou naprosto kdekoliv!

4. Topné koberce pod židli

Dalším tipem na dárek, zejména pro Vaše blízké či známé, které při práci či hraní on-line her za počítačem trápí často chlad nohou může být například i praktický topný koberec pod židli. Topné koberce představují ideální řešení, zejména pokud máte doma chladné podlahy. Topné koberce nejen, že nohy příjemně zahřejí v případě chladných podlah, ale pomohou snížit i výdaje za centrální vytápění.

5. Alkohol tester - praktický dárek zejména pro muže

Obdarovat v rodině muže je s každou další slavnostní příležitostí více a více složitější. Naším tipem na praktický vánoční dárek, zejména pro muže, je pak také například alkohol tester, pokud jím ještě Váš partner, bratr, manžel či otec nedisponuje.

Díky detektoru alkoholu bude mít muž vždy jako řidič jasno, jestli si po oslavě může bezpečně sednout za volant. Moderní alkohol testery již dnes zajišťují rychlé a přesné výsledky. Mohou být využívány nejen pro osobní potřebu, ale i ve firmách jako firemní alkohol testery.

Tip závěrem: Nevšední křeslo Patchwork pro maximální pohodlí!

Přemýšlíte, jaký dárek pořídit někomu, kdo má rád své pohodlí a potrpí si na zajímavý design? Ideálním dárkem může být také patchworkové křeslo, které najde využití například nejen v obýváku či pracovně, ale také může být vhodným doplňkem koutku, do kterého se Váš blízký rád uchýlí relaxovat s dobrou knihou. 

Ať už si lámete hlavu s výběrem dárku pro své rodiče, prarodiče, partnera nebo chcete příjemné místo k sezení pro děti do pokoje, s patchworkovým křeslem nezklamete!