Zpět do: Inspirace

5 tipů: Vánoční dárky pro hráče PC her

24.11.2022

Sháníte dárek pro počítačového maniaka či vášnivého hráče PC her? Už nemusíte! Vytvořili jsme pro Vás seznam 5 tipů, které Vám s dárkem pro náročné nadšence on-line světa určitě pomohou! Udělejte Vašemu dítěti, partnerovi či kamarádovi radost a pomožte mu vytvořit stylové a zdravé doupě pro dlouhé hraní za počítačem.

V našem výběru dárků pro hráče PC her naleznete ty nejprodávanější produkty, které jsme pro Vás vybrali nejen například z oblasti kvalitních a odolných herních židlí, výškově nastavitelných stolů, držáků monitoru, ale i třeba praktických designových vychytávek jako například taburety BUTTON! Prozkoumejte je všechny již nyní!

1. Základní výbavou je herní židle či křeslo

Prvním z velice praktických tipů na vánoční dárek pro hráče PC her, obzvláště pokud sedí při hraní doposud na obyčejné kancelářské židli, je bezpochyby zejména kvalitní herní židle či křeslo. Z herních židlí a křesel pro Vás vybíráme: 

Herní židle a křesla díky výraznému tvarování zajišťují nejen vysokou podporu při vypjatých on-line bitvách, ale i dynamické sezení, které se plně přizpůsobí individuální postavě a tím posiluje břišní a zádové svalstvo a chrání také před bolestí zad a krku. Bonusem herních židlí je navíc i jejich velice odolný materiál a neotřelý herní design, který zaujme každého hráče. 

2. Herní výškově nastavitelné stoly

Dlouhé sezení u stolu neprospívá koncentraci ani páteři. Dalším tipem, který dopomůže vytvořit to správné herní doupě je proto také kvalitní herní stůl, který se každému hráči plně přizpůsobí. Výškově nastavitelný herní stůl poskytne navíc i dostatečně velkou plochu pro umístění monitoru, klávesnice, reproduktorů či dokonce i samotného herního počítače.

Díky výškové nastavitelnosti nabízí herní stoly nejen možnost prokládat několikahodinové sezení s hraním ve stoje, ale také nastavit výšku pracovní plochy i při sezení tak, jak je hráči právě více příjemné. Změna výšky desky stolu pomáhá také jako prevence bolesti zad a podporuje krevní oběh.

3. Držáky na monitory

Pokud vaše dítě či partner hraje doma on-line hry převážně na stolním počítači, doporučujeme (z hlediska zdravého sezení u počítače) prozkoumat v rámci vánočních dárků také kategorii držáků na monitory.

Držáky na monitory totiž nejen, že umístí monitor do ideální polohy, vzdálenosti i sklonu přesně podle potřeb individuální výšky každého hráče, ale hráč si následně může nastavení také jakkoliv a kdykoliv upravit.

4. Podložka pod notebook nejen na cesty

Pro hráče PC her, kteří ale vstupují do virtuálního on-line světa bitev občas také z pohodlí přenosného notebooku, může být praktickým a zdravým dárkem spíše lehký podstavec pod notebook.

Praktický stojan na notebook v moderním designu díky optimálnímu sklonu nejen, že zajistí dostatečnou ventilaci samotnému notebooku, ale i správné držení těla hráče při hraní. U vybraných modelů lze pohodlně nastavit navíc včetně sklonu i samotná výška stojanu.

5. Stojan na mobil a tablet

Pro pohodlné hraní na telefonu či tabletu se naopak hráči on-line her může hodit také praktický držák na mobil a tablet. Držáky na mobil a tablet si hráč může umístit jednoduše na pracovní stůl vedle a zajistit si tak pohodlné hraní, za které mu bude vděčná zejména jeho krční páteř.

Náš tip: Ve spojení s klávesnicí navíc může mobil či tablet fungovat plně jako náhrada monitoru.

Tip závěrem: Taburety BUTTON - designový a originální dárek

Posledním tipem na vánoční dárek pro hráče PC her je originální designový taburet BUTTON, který si své místo najde ale také u milovníků počítačů a pracovníků v IT technologiích.

Taburet BUTTON unese až 140 kg a v naší nabídce jej naleznete až v 6 barevných kombinacích tlačítek "Esc" a černé verzi tlačítka "Enter".