Patchwork křeslo RILLA nyní se slevou 30 %

7.6.2022

Vneste do svého prostoru pohodlí, eleganci a hravost již nyní! Otočné patchwork křeslo RILLA s poslední možností nákupu se hodí do každého moderního prostoru a právě teď ho nově pořídíte také se slevou až 30 %!

Designové a pohodlné otočné křeslo RILLA v patchwork motivu Vás na první pohled zaujme svým neotřelým designem potahu, který spojuje příjemnou vlnu a hladký černý semiš na zadní straně křesla. Vlna v potahu Vás v zimě nejen, že krásně hřeje, ale v létě díky odpařování a aktivní termoregulaci zajišťuje i příjemně chladivý pocit. Výplň křesla pak tvoří pohodlná a ekologicky nezávadná PU pěna.

Kliknutím na fotku přejdete na detail produktu:

Určitě oceníte také stabilitu a vysokou nosnost otočného křesla RILLA, která činí až 130 kg. Deklarovaná nosnost je zajištěna pomocí ocelové kostry a chromovaného kříže, který tvoří jeho pevnou základnu. Chromovaný kříž navíc dodává patchwork křeslu také industriální a elegantní nádech.

Křeslo můžete umístit do jakékoliv moderní kanceláře, čekárny, recepce nebo designového pokoje ve Vaší domácnosti. Jeho rozměry (VxŠxH) jsou 1080 x 750 x 630 mm.