30 % sleva na hliníkové skládací schůdky VENBOS, 1x6 stupňů

2.8.2022

Hledáte lehké a stabilní schůdky s plošinou a madlem, které můžete v případě potřeby složit a zase rozložit? Nenechte si utéct cenově výhodné a přitom kvalitní hliníkové skládací schůdky VENBOS, 1x6 stupňů s 30% slevou a poslední možností nákupu.

Hliníkové skládací schůdky VENBOS, 1x6 stupňů se slevou 30 % jsou praktickými pomocníky s všestranným využitím. Použít je můžete nejen doma, ale také na zahradě, či v práci. Díky jejich lehkému provedení s hmotností pouze 5 kg je můžete snadno přenášet a jsou také dobře skladné. Navíc je díky skládacímu mechanismu i pohodlně složíte a rozložíte během pár chvil.

Pro ještě větší praktičnost jsou schůdky doplněny také o praktickou plošinu a madlo k uchycení, což zajistí ještě vyšší jistotu při stání na schůdkách. Bezpečnost pohybu na schůdkách zvyší také protiskluzové rýhování nášlapů a kvalitní protiskluzové patky, které rovněž zabrání poškození povrchu, na němž jsou schůdky používány. Schůdky disponují jsou certifikovány dle evropské normy EN131-2.

Rozměr stupadla (šxhxv) je 81 x 35 x 1,2 mm. Rozměr plošinky (šxh) je 250 x 260 mm.