Zpět do: Produkty

15% sleva na výhodnou sadu: Stůl COMPACT + 2x křesílko BREAK

20.9.2022

Hledáte nevšední a přitom pohodlnou sadu stolu a židlí do své pracovny, sdílené kanceláře nebo domácnosti, který Vaši místnost ihned příjemně oživí? Představujeme Vám výhodnou sadu, která v sobě skrývá jídelní stůl COMPACT + 2x křesílko BREAK. Nyní navíc se slevou 15 %!

Výhodná sada jídelního stolu COMPACT + 2x křesílko BREAK skvěle zapadne do každé domácnosti i kanceláře. Při spojení více sad můžete vybavit nevšedně i zasedací místnost.

U praktického stolu COMPACT oceníte nejen jeho minimalistické provedení, ale i konstrukčně velmi chytře vymyšlenou stolovou desku, která snáší velmi dobře obvyklá opotřebení. Stolová deska stolu je ze spodní části navíc doplněna také o praktickou polici, která poslouží například pro uložení všech dokumentů či časopisů pro návštěvy.

Minimalistické provedení stolu skvěle doplňují dvě pestrobarevná křesílka s pravým patchwork potahem, která Vaši kancelář nejen příjemně oživí, ale poskytnou i potřebnou míru pohodlí při firemním jednání nebo obchodní schůzce. 

Vrchní část stolu i křesílek skvěle doplňují vysoce odolné nohy vyrobené z tvrdého lakovaného bukového dřeva. Nohy z bukového dřeva jsou navíc nejen vysoce odolné proti opotřebení, ale dodávají celé sadě příjemný pocit domácí útulnosti a hřejivosti.

Jednotlivá křesílka BREAK a stoly COMPACT můžete k sadě pohodlně také dokoupit v samostatných variantách: