Novinky a aktuality

7.11.2018

Představujeme Vám: CHRISTINE & MEZZO

Hledáte pohodlí kombinované s veselým designem, který se neokouká? Seznamte se s konferenčními židlemi Christine, které září všemi barvami! Je libo židle s nadčasovým vzhledem, které jsou stohovatelné? Mezzo je pro vás ideálním řešením! 
31.10.2018

VÝHODNĚ: Servisní vozík EXPERT

Vybavte si dílnu důležitým nářadím za zvýhodněnou cenu. Právě jsme zařadili do nabídky dílenský servisní vozík EXPERT, který můžete koupit samostatně bez nářadí, nebo naopak plně vybaven!
29.10.2018

Představujeme Vám: KŘESLA SPORT

Zpříjemněte si sezení v kanceláři nebo doma u počítače! Pestré barvy, pohodlí a příjemný vzhled. Kancelářské křeslo SPORT Vám zajistí to největší pohodlí.
25.10.2018

Rychlost i úspora: osoušeče rukou

Nebaví Vás neustálé doplňování papírových utěrek? Není problém se této starosti zbavit. Máme pro vás řešení, které je nejen pohodlnější, ale také šetrné k vaší peněžence! 
2.10.2018

Představujeme Vám: SPIDER & NET

Hledáte designově zajímavé a přitom pohodlné sedačky, které příjemně doplní Vaši kancelář, vestibul nebo například recepci? Seznamte se s novinkou v naší nabídce! Sedací soupravy Spider jsou díky svému nadčasovému designu a čalounění do kvalitní ekologické kůže nejen vzhledné, ale také velice komfortní!

25.9.2018

SOFTY: Design, praktičnost, pohodlí

Seznamte se se sedacími soupravami SOFTY! Designové, praktické a pohodlné. Vyrábějí se v nejrůznějších barevných variantách a díky tomu často skvěle doplní dětský pokoj. Sedací soupravy SOFTY mají navíc odnímatelný potah a tak ani drobné ušpinění není žádným problémem. 
20.9.2018

Mějte v tom pořádek

Jednání, schůzky s obchodními partnery nebo konference, jsou jen malým výčtem situací, kdy by pro nás bylo skvělé, kdybychom u sebe mohli mít spoustu věcí, které používáme v kanceláři.
17.9.2018

Nohy v pohodlí a teple

Spolu s podzimními měsíci k nám dorazilo také klasické pochmurné počasí. Máme pro Vás ale několik tipů, jak si udržet nohy v teple. O vyhřívaných kobercích jsme Vás už jednou informovali. Proč ale nespojit příjemné teplo s pohodlím?
12.9.2018

VÝHODNĚ: Usnadněte si práci

Vybavujete dílnu nebo by se Vám hodily doplňky, které Vám usnadní manuální práci? Jdeme do toho s Vámi! Na září jsme si pro Vás připravili akci 1+1 mimo jiné i na věci do dílny. 
189101112203033
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím